Jakość Powietrza Lubliniec

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Lublińcu! Tutaj znajdziesz informacje na temat aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym.

Prezentujemy poniżej wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych stężeń, dostępne są również prognozy zanieczyszczenia dla miasta Lubliniec oraz dane historyczne. Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, co pozwala ci ocenić bieżący stan i podjąć działania mające na celu ochronę twojego zdrowia.

Zapoznaj się z interaktywnym raportem poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje i świadomie zarządzać jakością powietrza w Lublińcu.


Stan Jakości Powietrza w Lublińcu dzisiaj

Jakość powietrza w Lublińcu, zarejestrowana przez stacje pomiarowe, utrzymuje się dzisiaj na bardzo dobrym poziomie, z niskimi wartościami stężenia szkodliwych substancji takich jak tlenek węgla i ozon, co jest dowodem efektywnej ochrony środowiska.

Smog Lubliniec (21.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsze powietrze w Lublińcu sprzyja długim przejażdżkom na rolkach czy deskorolce. To dobry czas, by wypróbować nowe ścieżki rowerowe czy parki. Utrzymując aktywność fizyczną, wpływasz pozytywnie na swoje zdrowie.